• 0850 480 99 53

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

3 BAY GRUP 2006 yılından bu yana büyük başarılara imza atmış, bu başarısını vermiş olduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ile her geçen gün daha da arttırmıştır. 3 BAY GRUP bünyesine her geçen gün yeni bir hizmet daha ekleyerek, bir çok alanda hizmet kalitesini de büyütmektedir.

3 BAY GRUP çatısı altında; 3 BAY MEDYA, 3 BAY TEKNOLOJİ, 3 BAY İNŞAAT, 3 BAY GIDA, 3 BAY OTOMOTİV, 3 BAY ARAŞTIRMA gibi birçok sektör bulunmaktadır. 

3 BAY MEDYA:

Medya sektöründe uzun yıllardan beridir hizmet veren şirketimiz, tecrübeli kadrosuyla yerel ve ulusal anlamda başarılara imza atmış ve yaptığı haberlerle tarafsız bir yayıncılık ilkesi izlediğini açıkça ispat etmiştir. 3 BAY MEDYA GRUBU altında yayın yapan Gazete ve Haber siteleri yer almaktadır. Van'da yayın hayatını sürdüren 3 BAY MEDYA www.65dakika.com adı altında yayın hayatını devam ettirmektedir. 

 

3 BAY TEKNOLOJİ:

Tekonoloji alanında kuruluşundan bu yana yüksek bilgi teknolojileri ve nesneye yönelik uygulama geliştirme yaklaşımları ile kamu ve özel sektör projelerinin geliştirilmesinde teknolojik her türlü gelişim aracı kullanılarak günümüz teknolojisi daima takip edilmektedir. 3 BAY TEKNOLOJİ, orta ve büyük ölçekli kuruluşların çok amaçlı, çok katmanlı ve çok kanallı iş altyapısı gereksinimlerini yüksek teknolojiye dayalı mühendislik çözümler sunmaktadır. 3 BAY TEKNOLOJİ ağırlıklı olarak iş ve süreç yönetimi sistemleri üzerinde konusunda uzman kadrosuyla birçok başarılı projeye imza atmıştır. 3 BAY TEKNOLOJİ yeni nesil yazılım teknolojileri ve sistem çözümlerinde tüm müşterilerine en uygun bilişim çözümlerini sunmaktadır.

 

3 BAY GIDA:

3 BAY GIDA, gıda maddelerinin toptan satışı amacıyla kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu piyasa deneyimi ile hem üretici, hem de tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Hedefimiz hijyenik koşullardan ve kaliteden, asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli ürünlerimiz ile Türkiye'de adı KALİTE ile beraber anılan ve aranılan bir marka olmak, bunun sürekliliğini sağlamaktır. Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerimizi her geçen gün biraz daha geliştiriyoruz. Tedarikçilerimizle bir araya geliyor, üretebileceğimiz çözümler üzerinde duruyoruz. Mağazalarımızda sergilediğimiz ürünler söz konusu olduğunda, gıda ve ürün güvenliğini en üst seviyede tutabilmek için tedarikçi seçimlerimizle ilgili hassasiyetimizi her zaman vurguluyoruz. Tedarikçilerimizin performanslarını izliyor ve yaptığımız değerlendirmelerin ardından ürünlerin müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.

Sektörünün lider ve bilinen markalarının yanı sıra, mağazalarımızın bulunduğu noktalarda bölgesel olarak talep edilen ürünler yer almaktadır. Gıda gruplarında, lider ve bilinen markaların, müşterilerimiz için sürekli uygun fiyat ve ödeme koşullarında, toptan satışı gerçekleştirilmektedir.

 

3 BAY İNŞAAT:

İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Van'da kurulmuş olan 3 BAY İNŞAAT, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin birçok bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

 

3 BAY OTOMOTİV:

3 BAY OTOMOTİV olarak amacımız kuruluşumuzdan bu yana öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve en iyi hizmeti vermektir. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktır. Sektörel tecrübemiz ve teknik bilgimiz sayesinde siz müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde ve en kısa sürede cevap vermekteyiz.

 

3 BAY ARAŞTIRMA:

Kuruluşumuz, Sigorta konusu risklerin gerçekleşmesi sonucunda ortaya çıkan kayıp ve hasarların miktarını nedenlerini ve niteliklerini belirleyen tarafsız ve bagımsız eksperlik kuruluşlarından biri olarak 3 BAY ARAŞTIRMA adı ile kurulmuştur. En önemli meslek kuruluslarından biri olan sigorta sektörünün ihtiyaç duyduğu alanlarda eksperlik hizmetlerini Türkiye sınırları içinde günün teknolojisini kullanarak sürdürmek dürüst,hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmanın yanı sıra ekspertizinde gerekli çözümleri ve uzlaşmayı sağlanmak amacıyla çıktığımız bu yolda sektörümüz içerisinde müşterilerimize en kaliteli,en hızlı hizmeti verebilmek ve dev adımlarla ilerlemeyi amaçlamaktadır.

WhatsApp