• 0850 480 99 53

3 BAY MEDYA VE TEKNOLOJİ

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Bahçıvan mahallesi eski cezaevi caddesi dış kapı no: 5 bina adı: Üçdal Apartmanı Kat: Zemin İç kapı no: 1 İPEKYOLU/VAN
  • 0850 480 99 53

E-BÜLTEN

3 BAY MEDYA VE TEKNOLOJİ

3 BAY MEDYA:

Medya sektöründe uzun yıllardan beridir hizmet veren şirketimiz, tecrübeli kadrosuyla yerel ve ulusal anlamda başarılara imza atmış ve yaptığı haberlerle tarafsız bir yayıncılık ilkesi izlediğini açıkça ispat etmiştir. 3 BAY MEDYA GRUBU altında yayın yapan Gazete ve Haber siteleri yer almaktadır. Van'da yayın hayatını sürdüren 3 BAY MEDYA www.65dakika.com adı altında yayın hayatını devam ettirmektedir.

ÜÇ BAY MEDYA; Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve hukuk kuralları çerçevesinde tüm yasal sorumluluklara uygun bir şekilde faaliyetlerini yürüterek her türlü kamu kurum ve kuruluşuna, idari oluşuma, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi içinde olmaksızın eşit mesafede bulunmaktır.

Kuruluşumuz Basın Ahlak ve ilkelerine uymaya söz vermiş olup, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendine benimsemiştir. Bu doğrultuda kuruluşumuz hiçbir kurum ve kuruluştan, idari oluşumdan, sivil toplum örgütü ve siyasi partilerden herhangi bir ilan, reklam ve/veya bunun gibi ticari gelir elde etmek maksadıyla bir talepte bulunmayacaktır.

ÜÇ BAY MEDYA; Ülkemiz ve ilimiz menfaatlerini ön planda tutarak, doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla tüm kurum ve kuruluşlara, siyasi partilere ve sivil toplum örgütlerine eşit mesafede olup, her türlü haksızlık, yolsuzluk, usulsüzlük içinde olan ve şahsi çıkarları için hareket ederek görev ve sorumluluklarını yerine getirmeyen tüm oluşum, kuruluş ve kişileri bulunduğu konuma bakmaksızın gündeme getirerek halkın takdirine sunmaya söz vermiştir.

Şirketimiz Medya alanında habercilik faaliyetlerini internet üzerinden yayın hayatını sürdürmektedir. 65dakika.com internet haber sitesiyle yayın hayatını sürdüren medya kuruluşumuz, tarafsız habercilik yapmaktadır.

3 BAY TEKNOLOJİ:

Tekonoloji alanında kuruluşundan bu yana yüksek bilgi teknolojileri ve nesneye yönelik uygulama geliştirme yaklaşımları ile kamu ve özel sektör projelerinin geliştirilmesinde teknolojik her türlü gelişim aracı kullanılarak günümüz teknolojisi daima takip edilmektedir. 3 BAY TEKNOLOJİ, orta ve büyük ölçekli kuruluşların çok amaçlı, çok katmanlı ve çok kanallı iş altyapısı gereksinimlerini yüksek teknolojiye dayalı mühendislik çözümler sunmaktadır. 3 BAY TEKNOLOJİ ağırlıklı olarak iş ve süreç yönetimi sistemleri üzerinde konusunda uzman kadrosuyla birçok başarılı projeye imza atmıştır. 3 BAY TEKNOLOJİ yeni nesil yazılım teknolojileri ve sistem çözümlerinde tüm müşterilerine en uygun bilişim çözümlerini sunmaktadır.

WhatsApp