• 0850 480 99 53

3 BAY İNŞAAT

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Bahçıvan mahallesi eski cezaevi caddesi dış kapı no: 5 bina adı: Üçdal Apartmanı Kat: Zemin İç kapı no: 1 İPEKYOLU/VAN
  • 0850 480 99 53

E-BÜLTEN

3 BAY İNŞAAT

3 BAY İNŞAAT:

İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Van'da kurulmuş olan 3 BAY İNŞAAT, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Türkiye'nin lider enerji kuruluşları olan AKSA ENERJİ VE KONİ TEKNİK MÜHENDİSLİK adına Doğalgaz, RMS-A istasyon inşaat yapım işlerini sürdürmektedir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin birçok bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

WhatsApp