• 0850 480 99 53

3 BAY GIDA

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Bahçıvan mahallesi eski cezaevi caddesi dış kapı no: 5 bina adı: Üçdal Apartmanı Kat: Zemin İç kapı no: 1 İPEKYOLU/VAN
  • 0850 480 99 53

E-BÜLTEN

3 BAY GIDA

3 BAY GIDA:

3 BAY GIDA, gıda maddelerinin toptan satışı amacıyla kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu piyasa deneyimi ile hem üretici, hem de tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Hedefimiz hijyenik koşullardan ve kaliteden, asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli ürünlerimiz ile Türkiye'de adı KALİTE ile beraber anılan ve aranılan bir marka olmak, bunun sürekliliğini sağlamaktır. Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerimizi her geçen gün biraz daha geliştiriyoruz. Tedarikçilerimizle bir araya geliyor, üretebileceğimiz çözümler üzerinde duruyoruz. Mağazalarımızda sergilediğimiz ürünler söz konusu olduğunda, gıda ve ürün güvenliğini en üst seviyede tutabilmek için tedarikçi seçimlerimizle ilgili hassasiyetimizi her zaman vurguluyoruz. Tedarikçilerimizin performanslarını izliyor ve yaptığımız değerlendirmelerin ardından ürünlerin müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.

3 BAY GRUP olarak kendi üretimimiz olan ÇAYREN, SAFİR VE SAFİR GOLD adlı markalarla Türkiye'nin birçok noktasına en kaliteli çay ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Sektörünün lider ve bilinen markalarının yanı sıra, mağazalarımızın bulunduğu noktalarda bölgesel olarak talep edilen ürünler yer almaktadır. Gıda gruplarında, lider ve bilinen markaların, müşterilerimiz için sürekli uygun fiyat ve ödeme koşullarında, toptan satışı gerçekleştirilmektedir.

WhatsApp